• Godziny otwarciaPon-Pt: 07:00 - 23:00
  • Sob-Nie: 09:00 - 16:30
facebook_page_plugin

baner dlugi

Aktualności

Aktualności

Tutaj możesz na bieżąco sprawdzić aktualnośći z klubu

Open Air Grill Party

8 comments Komunikaty
Rate this item
(1 Vote)

Mamy zaszczyt zaprosić Was na Open air grill party. Jest to Impreza integracyjna dla pracowników i klientów Mambo FC

9 Czerwca 2017 START 21:00

Zapraszamy!!!

Więcej informacji na facebooku. Już jutro powinny pojawić się nowe informacje o wydarzeniu tu na stronie

Read 439 times Last modified on środa, 07 czerwiec 2017 08:23
Tags:
Share Post
Mambo FC

Witamy w Mambo Fitness Club i zapraszamy do zapoznawania się z nowościami pisanymi na bieżąco. W razie dostrzeżenia jakiś błędów w treściach prosimy o kontakt na mambo@mambo-fitness.pl.

8 comments

  • Comment Link Konrad3515
    Konrad3515 wtorek, 05 wrzesień 2017 19:01

    O to właśnie mi chodziło! Jesteście genialni! Dziękuję po stokroć :)

    Report
  • Comment Link Sebeko87
    Sebeko87 wtorek, 05 wrzesień 2017 13:08

    Myślę podobnie, z tym że z reguły konsultuję decyzje ze specjalistami.

    Report
  • Comment Link Ratanu38
    Ratanu38 czwartek, 31 sierpień 2017 21:47

    A czy ktoś próbował podjąć inne działania? Proponujecie raczej podobne podejście, ma ktoś może inne doświadczenia w tej kwestii?

    Report
  • Comment Link Srusyv99
    Srusyv99 wtorek, 29 sierpień 2017 09:27

    Proponuję niektórym więcej rozwagi. Czasami warto przemyśleć niektóre kwestie, zanim podejmie się odpowiednie działania.

    Report
  • Comment Link Pchopi01
    Pchopi01 poniedziałek, 28 sierpień 2017 21:36

    Bardzo ciekawe podejście. Czasami warto zastanowić się głębiej nad rzeczami, które nas otaczają. Można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski, a jednocześnie odnaleźć drugie dno sprawy.

    Report
  • Comment Link Anatol4445
    Anatol4445 piątek, 25 sierpień 2017 14:47

    Jak tak czytam te wszystkie wypowiedzi, to zastanawiam się czy to Wy mieszkacie na innej planecie, czy ja. Skąd takie podejście?

    Report
  • Comment Link Gyoshu25
    Gyoshu25 wtorek, 22 sierpień 2017 16:54

    Witam serdecznie! Potrzebuję pomocy! Czy ktoś może mi polecić jakąś dobrą firmę…?

    Report
  • Comment Link Monika5824
    Monika5824 wtorek, 22 sierpień 2017 11:39

    Czy ktoś ma inne pomysły podjęcia tematu?

    Report